Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

РЕСТЛЕР, КС®новинка

Високоефективний фунгіцид та протруйник від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

  •   на тривалий період захищає насіннєву картоплю, сходи та рослини від широкого спектру збудників хвороб;
  •  контролює вторинне інфікування рослин;
  •  оброблене препаратом насіння підвищує енергію проростання та схожість;
  •  сприяє зниженню пестицидного навантаження;
  •  економічність використання;
  •   надзвичайно висока толерантність до культури, не пригнічує молоді посіви культур;
  •   захищає зернові колосові та газонні трави від широкого спектру хвороб.


Діюча речовина. Флудиоксоніл, 25 г/л.

Препаративна форма. Концентрат суспензії.

Хімічна група. Похідні фенілпіролів.

Сумісність. Можливе використання з препаратами інсектицидної та стимулюючої дії,  окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).

Механізм дії. Протруйник і фунгіцид  системної дії.  Діюча речовина поширюється в ґрунті навколо насіннєвого матеріалу під час проростання, абсорбується корінням та розноситься по всій рослині.

Культура Норма витрати препарату Спектр дії Спосіб, час обробки
Бульби картоплі 0,75 л/т Фітофтороз, звичайна та срібляста парша та інші Протруювання посадкового матеріалу перед висаджуванням у грунт
Зернові колосові культури, газонні злакові трави 0,75 л/га Септоріоз, фузаріоз, борошниста роса,кореневі гнилі, плямистості листя,  тощо Обприскування в період вегетації
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:
Пшениця озима 1,5 л/т Снігова пліснява, кореневі гнилі, фузаріоз, тверда сажка Передпосівне протруювання насіння
Горох, соя, кукурудза 1,0 л/т Аскохітоз, фузаріоз, стеблові та кореневі гнилі
Льон 1,0 л/т Актракноз, фузаріоз, побуріння стебел
Рис 1,5 л/т Пірикуляріоз

Максимальна кількість обробок —  1 (газонні злакові трави), 2 (зернові колосові). Період очікування від останньої обробки до збору врожаю – 20 діб (зернові колосові культури). 

Норма витрати робочого розчину. 10 л води на 1 тонну насіннєвої бульби. При обприскуванні в період вегетації – 200-300 л води на 1 га.

За допомогою обприскувача чи іншого механізованого пристрою для протруювання картоплі, робочий розчин доцільно рівномірно нанести на посадковий матеріал і ретельно перемішати. Оброблені бульби висадити після висихання в день протруєння, оскільки при довготривалому зберіганні посадкового матеріалу, ефективність препарату дещо може знизитись. Використовувати тільки якісний посадковий (посівний) матеріал. Важливим фактором для ефективної дії препарату є якість покриття (достатня та рівномірна) під час обробки. Застосування препарату не залежить від температури повітря, при протруюванні посадкового і посівного матеріалу. При обприскуванні важливим фактором є якість покриття під час обробки (достатнє замочування всієї поверхні листя без стікання) та поєднання гідротермічних умов навколишнього середовища.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).

Сроки виходу працівників на оброблені площі зернових колосових культур для проведення механізованих робіт – 3 доби, ручних – не потребує; після застосування на газонних травах для проведення механізованих робіт – 1 доба, ручних робіт – 3 доби (рекреаційних цілей – 5 діб); при протруюванні бульб картоплі – не встановлюється. 

Упаковка. 1 л.

Top