Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

 

Наше основне завдання в дослідженні сортів озимої пшениці й селекційній роботі – генетична адаптація до чинників навколишнього середовища і підвищення продуктивності. Для цього розроблено комплексний підхід, який дозволяє розкрити генетичний потенціал шляхом поєднання кваліфікованної насінницької роботи та високої технології вирощування сорту.

 

 

Курс на високий урожай

 

ГРУПА СТИГЛОСТІ: Середньостиглий сорт

ВИКОРИСТАННЯ: Продовольчий

Сейлор створено в Німеччині. Має підвищену зимостійкість, високу продуктивність і якість зерна. Показники урожайності сорту у виробництві – 8–9 т/га, потенційна врожайність – 10 т/га. Якісні показники зерна відповідають першому класу, а сорт визнано цінним. Стійкий до вилягання й осипання, високотолерантний до збудників основних грибкових хвороб.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИРОЩУВАННЯ

 

Сорт рекомендовано до вирощування у всіх агрокліматичних зонах України. Невибагливий до термінів посіву й попередників. Сорт інтенсивного типу, дає кращі результати на полях з високим агрохімічним фоном та після кращих попередників. Норма висіву – 4,0–4,5 млн схожих насінин на гектар. Рекомендована система захисту має базуватися на комплексній оцінці стану посіву й охоплювати основні заходи для дотримання високого фітосанітарного стану поля.

Top