Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

 

Соняшник – одна з найбільш високорентабельних культур, яка в разі дотримання технології вирощування забезпечує прибуток до 80 % і більше. За даними FAO, Україна за обсягом виробництва насіння соняшнику посідає друге місце після Росії, і обсяги ці щороку зростають. Якщо 2001 року в Україні засівали соняшником 2,4 млн га, то 2005 року – 3,7 млн га, а 2014 року – 4,9 млн га. Постійно зростає також інтенсифікація вирощування: ще кілька років тому виробників задовольняла врожайність 15–20 ц/га, сьогодні ж провідні господарства ставлять собі за мету одержати понад 30 ц/га, а подекуди й більше. Різке зростання вимог пов’язано передусім з появою нових високоврожайних гібридів культури. Завдяки інноваційним досягненням у селекції соняшнику гібриди компанії «Сингента» – визнаний еталон урожайності, технологічності й олійності у поєднанні з відмінною стійкістю до посухи і хвороб.

 

«Сингента» приділяє особливу увагу селекційним програмам, завдання яких – створення, підбір і адаптація гібридів до певних ґрунтово-кліматичних умов. Гібриди, які пройшли всі рівні тестування в процесі селекції, мають високий потенціал урожайності, стабільність, високий вміст олії, комплексну толерантність до хвороб. Велика генетична база дозволяє створювати гібриди, яким немає рівних у світі.

 

«Сингента» завжди пропонує виробникам гібриди, які відповідають конкретним умовам вирощування і виробничим завданням. Гібриди «Сингенти» забезпечують стабільно високу врожайність завдяки першокласній селекції, яку визнано номером один у світі. Тому хай там які завдання стоять перед сільгоспвиробниками, гібриди компанії «Сингента» дозволяють їм бути впевненими в результаті.

 

 

 

Top