Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

Pasadoble

Пасадобль®

Новий фунгіцид контактно-системної дії проти мілдью винограду

Діюча речовина:
Флуопіколід, 50 г/кг + пропінеб, 650 г/кг
Препаративна форма:
гранули, що диспергуються у воді
Властивості:

Пасадобль® — новий контактно-системний фунгіцид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії.
Флуопіколід відноситься до нового хімічного класу і володіє винятковим механізмом дії з відсутньою перехресною резистентністю до інших Ооміцетових фунгіцидів. Флуопіколід забезпечує високий рівень захисної дії з антиспорулянтним та лікувальним потенціалом. Розподілення в рослині відбувається системно, через ксилему (акропетально), також проявляє відмінну трансламінарну активність — перерозподіл крізь листкову пластину на протилежний бік, максимально забезпечуючи краще покриття та захист.
Флуопіколід починає діяти одразу після потрапляння на поверхню рослини. Проявляє швидку та унікальну дію на зооспори: за личині секунди зооспори припиняють рух, за декілька хвилин гинуть — набухають та «вибухають». Якщо зараження рослини вже відбулося, блокується подальший розвиток міцелію.
В додаток до речовини системної дії — флуопіколіду — препаративна форма містить також діючу речовину контактної дії — пропінеб, який блокує проростання спор, завдяки різнобічній дії на метаболізм патогена (блокує: дихальний ланцюг на декількох етапах й метаболізм вуглеводів і білків в мембранах клітин), забезпечує високу ефективність та унеможливлює розвиток резистентності. Діюча речовина характеризується дуже дрібними частками, що забезпечує відмінне розподілення та адгезію з поверхнею листка. Крім того, пропінеб містить у своєму складі легкодоступний та важливый для рослини мікроелемент цинк (Zn), що забезпечує одночасне підживлення. Обробка препаратом Пасадобль® забезпечує додаткове внесення 365 г цинку на 1 га.
Пасадобль® проявляє високу ефективність проти супутніх збудників хвороб винограду: ескоріозу (чорної плямистості) та чорної гнилі.

ЗАСТОСУВАННЯ

ВИНОГРАД
Мілдью. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1,5–2,0 кг/га
Максимальна кратність обробок – 3.
Строк від останньої обробки до збирання урожаю — 50 днів.

ПЕРЕВАГИ

  • Найкращий продукт в застосуванні на початку сезону проти мілдью.
  • Довготривалий захист.
  • Поєднання контактної та системної дії.
  • Профілактична, лікувальна та антиспрорулянтна дія.
  • Ефективний також проти ескоріозу (чорної плямистості) та чорної гнилі винограду.
  • Новий механізм дії на патоген.
Сумісність:

Пасадобль® сумісний з багатьма іншими інсектицидами та фунгіцидами наступних препаративних форм: водорозчинний порошок (WP); вододисперсні гранули (WG); концентрат суспензії (SC).
Слід уникати змішування з препаратами, що сприяють утворенню кислого середовища: препарати, які містять фосетил-Al, мідь та азотовмісні препарати для позакореневого підживлення, що містять іони амонію (NH4+).
Також може спостерігатися несумісність з препаративними формами: концентрати суспензії, що містять олію та текучі концентрати сірки.
Перед приготуванням робочого розчину рекомендується додатково провести тест на сумісність.

Реєстраційне посвідчення:
А № 04410
Тара:
5 кг
Top