Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

modesto-plus_logo

Модесто® Плюс

Новітній комбінований протруйник насіння ріпаку

Діюча речовина:

Клотіанідин 300, Флуопіколід 120, Флуоксастробін 90

Препаративна форма:
концентрат, який тече, для обробки насіння
Властивості:

ДІЯ ПРЕПАРАТУ

Препарат містить клотіанідин — надзвичайно системну та ефективну інсектицидну діючу речовину із класу неонікотиноїдів. Завдяки системним властивостям діючої речовини, інсектицид розподіляється рослиною з коренів до наземної частини. Діюча речовина поглинається кореневою системою рослини, під час її проростання клотіанідин спрямовується в листя.
При цьому інсектицид розподіляється рослиною дуже рівномірно і забезпечує тривалу дію проти шкідників. Фунгіцидні компоненти препарату — флуопіколід та флуоксастробін мають різні механізми дії та добре доповнюють один одного. Флуопіколід — фунгіцид що додає знезаражуючого ефекту проти широкого спектру збудників хвороб, а флуоксастробін — аналог стробілуринів нового покоління, з ярко вираженою системною та локально-системною активністю, що є критичним фактором для протруйників насіння.
Різні механізми дії діючих речовин препарату також знижують вірогідність виникнення резистентності.
Діючі речовини вдало поєднують одна одну в контролі мікозів та складені за сучасної формуляції текучого концентрату суспензії.

ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕКТР ДІЇ

 

Культура  Об’єкт Норма застосування (л/1 т насіння)
Ріпак Хрестоцвітні блішки та комплекс ґрунтових шкідників сходів.
Збудники пероноспорозу, чорної ніжки, альтернаріозу, фомозу.
16,7
Соняшник Комплекс наземних та ґрунтових шкідників сходів.
Збудники несправжньої борошнистої роси, фомозу, фомопсису.
8,0

 

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Для приготування робочого розчину Модесто® Плюс розчинити водою до однорідного стану. Обсяг робочого розчину залежить від обладнання що застосовують для протруювання. Його кількості має бути достатньо щоб забезпечити рівномірність покриття препаратом насіння.
Оскільки норма застосування препарату досить висока, після протруєння насіння може бути вологим. Це може призводити до його злипання і склеювання у грудки під час зберігання. Якщо немає змоги (за браком спеціального обладнання) просушити насіння після протруєння, то рекомендується добавляти у робочий розчин тальк з розрахунку до 15 кг на 1 т насіння ріпаку.
Перед протруєнням насіннєвий матеріал має бути відповідним чином підготовлено, очищено та відсортовано. Пил, сміття та сторонні домішки можуть призвести до потрапляння препарату не на цільовий об’єкт, що може призвести до необхідності підвищення норми витрати.

ПЕРЕВАГИ

  • Відмінний захист кореневої системи і самої рослини на початкових фазах вегетації.
  • Широкий спектр контролю хвороб та шкідників.
  • Довготривалий ефект системних діючих речовин.
  • Має ростостимулюючу дію на рослину.
  • Відсутність фітотоксичності, а насіння характеризується високою схожістю.
  • Препарат розроблено для застосування на насіннєвих заводах.
Реєстраційне посвідчення:
А № 04584
Тара:
5 л
Top