Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

mero

Меро®

Прилипач (ПАР) на основі ріпакової олії

Діюча речовина:
ріпаково-метиловий ефір 810 г/л
Препаративна форма:
концентрат емульсії
Властивості:

Призначення: прилипач (поверхнево активна речовина) на рослинній основі для використання з фунгіцидами на сої, соняшнику, моркві. Прилипач полегшує змочування наземних частин рослин (особливо тих, які мають потужний восковий та волосяний покриви) та посилює прилипання робочого розчину препарату, що сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин фунгіциду в рослину. Це покращує фунгіцидний ефект та важливо для ефективного контролю хвороб.

ЗАСТОСУВАННЯ

Перед початком робіт потрібно зробити розрахунки необхідної кількості препарату, користуючись при цьому наведеною нижче таблицею.
 

 
Культура Препарат, що застосовується з Меро® Норма застосування Меро® Коментар
СОЯ, КУКУРУДЗА Коронет® 300 SC к.с. 0,4 л/га

Рекомендується використання робочого розчину з розрахунку 200 л/га (0,2% Меро®). При збільшенні норми робочого розчину збільшується й норма Меро®

СОНЯШНИК Коронет® 300 SC к.с. 0,4 л/га
МОРКВА Натіво® 75 в.г. 0,4 л/га
ГРУША Енвідор® 240 к.с. 0,4 л/га


ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Приготування робочого розчину та заправку ним обприскувача здійснюють на спеціально обладнаних майданчиках та безпосередньо перед проведенням робіт. Для приготування робочого розчину у бак обприскувача, заповнений водою на 1/3 об'єму, заливають необхідну кількість фунгіциду та перемішують протягом декількох хвилин, потім додають Меро® та воду до повного об'єму при постійному перемішуванні розчину мішалкою обприскувача.

ФІТОТОКСИЧНІСТЬ

Відсутня при використанні відповідно до тарної етикетки та інструкції з використання.

ТЕРМІНИ ТА УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати препарат тільки в щільно закритій оригінальній упаковці в сухому, прохолодному складському приміщенні, що добре вентилюється, пристосованому для агрохімічного складу, окремо від харчових продуктів та кормів. Рідина горюча. Гарантійний термін — 2 роки в неушкодженій упаковці при температурі від 0°C до +30°C.

ПЕРЕВАГИ

Покращує утримання, поширення та засвоєння листям робочого розчину, що забезпечує високу ефективність препаратів та прискорює фунгіцидну дію.

Сумісність:

Перед змішуванням з іншими препаратами (діючими речовинами) необхідно перевірити сумісність. Не змішувати з іншими ПАР та КАС за умови, що рослини знаходяться в стані сильного стресу (напр. довготривала посуха та ін.).

Реєстраційне посвідчення:
Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/21556
Тара:
5 л
Top