Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

Добриво з фунгіцидним ефектом «Квантум-Фітофос» для підживлення рослин та профілактики і боротьби з хворобами

Компанія «Квадрат» пропонує Вашій увазі добриво з фунгіцидними властивостями «Квантум-Фітофос» (Stop-Фітофтора), що містить доступні форми фосфору та калію для росту та розвитку рослин (мал. Ф1).

Препарат формує природну стійку реакцію рослини проти патогенів і стимулює захисний механізм та імунну відповідь проти фітофторозу, мілдью, фузаріозу, ризоктоніозу, пітіуму та ін. Добриво особливо ефективно для профілактики цих хвороб. Спеціальна формуляція фосфору та калію з додаванням органічних кислот дозволяє рослинам ефективно використовувати поживні речовини, стимулює розвиток кореневої системи та поглинання нею поживи з ґрунту. «Квантум-Фітофос» – це ефективна боротьба з хворобами та доступне джерело фосфору та калію.


Мал. Ф1. Спеціальна формуляція фосфору «Квантум-Фітофос» рухається у рослині в обох напрямках: легко абсорбується корінням і рухається вгору по ксилемі і також поглинається листям і транспортується вниз флоемою, тоді як фосфор у вигляді фосфату переважно може рухатись лише ксилемою — від коріння вгору до інших частин рослини.

Фосфіти є новою формуляцією фосфору, що забезпечують фосфорне живлення рослин та мають фунгіцидну дію.

У всьому світі препарати на основі фосфітів дали чудові результати як с точки зору фосфорного живлення, так і с позицій боротьби та профілактики хвороб.

Світові вчені визнали, що препарати на основі фосфітів ефективно працюють і як добриво і як фунгіцид. В чому ж різниця фосфітів (РО3), порівняно з традиційними фосфатами (РО4)?

Фосфіти повністю відрізняється за своєю природою від фосфатів, які є основним компонентом гранульованих добрив. Хімічно ці сполуки схожі, але фосфат містить на один атом кисню більше і це суттєво змінює властивості та реакційну здатність.

Вплив цих двох сполук на сільськогосподарські культури примітно відрізняється, незважаючи на хімічну схожість. Фосфати утворюють нерозчинні сполуки у грунті і лиши мала частина фосфору засвоюється рослинами. При внесенні по листкової поверхні фосфати також слабко засвоюються рослиною тому що погано проникають через кутикулярний шар листкової поверхні.

Фосфітні сполуки (наприклад, фосфіт калію) зазвичай використовують у рідкому вигляді — водному розчині. Три атома кисню обумовлюють підвищення мобільності фосфору в тканинах рослин і у грунті. Вони можуть діяти по всих частинах рослини — листю, стовбуру і корінню. Фосфіти легко засвоюється і транспортуються через ксилему та флоему в усі органи рослини (див Мал. Ф1).

Компанія «Квадрат» розробила ефективне фунгіцидне добриво «Квантум-Фітофос» на основі фосфіту калію з додаванням органічних кислот («ноу-хау» виробника), яке використовується на всіх культурах для підживлення і проявляє фунгіцидну дію.

    1. Основні властивості «Квантум-Фітофос»:
  • Препарат містить значні кількості фосфору і калію (25% P2O5, і 25% K2O), які доступні рослинам як через листову поверхню, так і через кореневу систему;
  • Формує та стимулює захисні сили рослин проти патогенів;
  • Має безпосереднє фунгіцидну дію на патогени.
Квантум – ФІТОФОС (СТОП-ФІТОФТОРА)
(спеціальна формуляція поживних
елементів) P2O5-25%, K2O-25%
Добриво з фунгіцидними властивостями. Має високу ефективність проти багатьох хвороб (Phytophthora Mildew, Pythium, Fusarium, Rhizoctonia). Особливо ефективне профілактичне застосування цього препарату.

Технологія застосування та дози:

Рекомендується застосовувати препарат до появи та розвитку хвороб (профілактично). У цьому випадку препарат має максимально ефективну дію.
Усі культури
Обприскування.

Підживлення та профілактика хвороб:
Норма витрати на одну обробку – 2-2.5л/га.
Обробляти з інтервалом 2-3 тижня.
Не виконувати обробку з інтервалом менш ніж 3 дні.

Підживлення та боротьба з хворобами:
Норма витрати на одну обробку – 4-5л/га.
Обробляти з інтервалом 2-3 тижня.
Не виконувати обробку з інтервалом менш ніж 3 дні.

Витрата робочого розчину – 250-300 л/га,
(для виноградників та садів – 500-1000 л/га).

Обробки виконуються стандартними обприскувачами.
Не рекомендується зменшувати норму витрати робочого розчину та виконувати авіаційну обробку.
Перед змішуванням з іншими препаратами рекомендується перевірити їх сумісність — тестове приготування робочого розчину не повинно давати осад. Можливе незначне помутніння.
Не змішувати препарат з фунгіцидами на основі міді та прилипачами.
Не застосовувати препарат у холодну (нижче ніж +10°С) чи спекотну (вище ніж +30°С) погоду та при інтенсивному сонячному випромінювані.

Властивості препарату «Квантум-Фітофос»

  • Препарат формує природну стійку реакцію рослини проти патогенів.
  • Компоненти препарату легко засвоюються рослинами і транспортуються флоемою та ксилемою;
  • Препарат гальмує ріст та розвиток патогенів, підсилює імунітет рослини, формує захисний механізм та імунну відповідь, що дає додаткові можливості росту та розвитку рослини;
  • Препарат містить повільно-доступні форми фосфору та калію для росту та розвитку рослин, що забезпечує приріст урожайності та якісних показників продукції та зовнішнього вигляду плодів.\
Top