Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

Овочеві культури (томат, огірок, картопля, перець, баклажан, морква, капуста, цибуля та інш.)

Овочеві культури, окрім основних елементів живлення, є досить вибагливими до мікроелементного живлення. Позакореневе підживлення мікроелементами сприяє підвищенню інтенсивності поглинання кореневою системою азоту, фосфору і калію з ґрунту; сприяє підвищенню імунітету рослин, стійкості до негативних чинників середовища.

Від наявності достатньої кількості мікроелементів (заліза, марганцю, цинку, міді, бору, молібдену) залежить не тільки урожайність, а також якість плодів, їх смакові якості, терміни зберігання та вміст корисних речовин (вітамінів, амінокислот, цукрів).

Компанія «Квадрат» пропонує наступні препарати для використання в технології вирощування овочевих культур.

Квантум-Овочеві
N-5%, P2O5-5%, K2O-7%, SO3-1.2%,
Fe-1.0%, Zn-0.8%, Cu-0.8%, Mn-0.8%,
B-0.4%, Mo-0.01%, Ni-0.01%,Co-0.002%,
гумінові речовини, амінокислоти
Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення овочевих культур (томат, огірок, картопля, капуста та ін.), а також для обробки насіння. Містить підвищену кількість заліза та збалансоване співвідношення інших елементів.
Квантум – БОР АКТИВ
концентроване борне добриво
(B-14%, N-6%, Mo-0,04%,
Cu, Zn, фітогормони)
Містить бор в органічній формі; застосовується для листового підживлення культур, чутливих до нестачі бору (ріпак, буряки, соняшник, виноград, овочі та ін.). Завдяки активній органічній формі бору і наявності у його складі молібдену та міді препарат легко засвоюється рослинами.

Технологія застосування та дози:

Замочування насіння.

Замочувати насіння протягом 2-4 годин у 5-10% розчині (наприклад, 0,5 л препарату розчинити у 5-10 л води). Після замочування насіння просушити або одразу висівати. У цьому розчині можна послідовно замочувати декілька порцій насіння.

Обробка клубнів картоплі.

Занурювати клубні на декілька секунд у 5-10% розчин (наприклад, 0,5 л препарату розчинити у 5-10л води). Після замочування клубні просушити або одразу висадити. У цьому розчині можна послідовно замочувати декілька порцій клубнів. Можливо також рівномірно обробити клубні будь-яким способом із розрахунку 4 л препарату на 10-15 л води для обробки 1 тонни клубнів.

Листове (позакореневе) підживлення

Томати, огірки, перець, баклажани, капуста, морква, столовий буряк, цибуля, часник.

Виконувати 4-5 обробок за період вегетації починаючи з фази 3-4 справжніх листків з інтервалом 2-4 тижні. Перша обробка — 1 л/га, усі наступні — 1,5-2 л/га.

Картопля
1) 2,5 л/га «Квантум-Овочеві» + 0,5 л/га «Квантум-Бор-Актив» перед початком цвітіння.
2) 2,5 л/га «Квантум-Овочеві» + 0,5 л/га «Квантум-Бор-Актив» через 2-3 тижні після цвітіння.

Інші культури (баштан, салат, пряні культури …)

Виконувати 4-5 обробок за період вегетації починаючи з фази 3-4 справжніх листків з інтервалом 2-4 тижні. Перша обробка — 1 л/га, усі наступні — 1,5-2 л/га.

Витрата робочого розчину – 200-400 л/га,

Обробки виконуються стандартними обприскувачами.

Краплинне зрошення
Концентрація препарату: 100мл на 1м.куб. води. Дозування та кратність обробок аналогічна позакореневому підживленню.

Можливо виконувати сумісне внесення «Квантуму» разом із засобами захисту рослин. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів — тестове приготування робочого розчину не повинно давати осад. Можливе незначне помутніння.

Top