Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

Серія інноваційних мікродобрив КВАНТУМ –ГОЛД, –ПЛАТІНУМ, –СІЛВЕР.

Одна з новітніх розробок Науково-виробничої компанії «Квадрат» — серія інноваційних мікродобрив Квантум-Голд, -Платинум, -Сілвер. Ці препарати представляють собою композиції макро-, та мікроелементів, що збагачені комплексом біологічно-активних речовин: амінокислотами, гуматами та спеціальним синтетичним фітогормоном ауксинового типу, що на сьогодні не має аналогів в Україні.

Синтетичний фітогормон, що входить до складу препаратів цієї серії є ефективним імуномодулятором та активатором метаболічних процесів в рослинах. Він діє на клітинному рівні і стимулює загальні фізіологічні механізми рослин – захист мембран клітин, адаптацію та посилення стійкості клітин при несприятливих впливах навколишнього середовища. Є адаптогеном широкого спектру дії, підвищує стійкість рослин до тривалої дії несприятливих чинників: зниженій і підвищеній температури, зниженого вмісту кисню, посушливості, нестачі вітамінів, незбалансованого живлення; сприяє підвищенню стійкості до хвороб, інтенсифікує синтез білків і нуклеїнових кислот, підвищує активність ферментів.

Таке поєднання біологічно-активних речовин з мікроелементами дозволяє суттєво підвищити ефективність підживлень рослин, особливо за наявності стресових факторів (мороз, посуха, незбалансоване живлення та інші).


Мал. Фг1. Біологічна активність синтетичного фітогормону ауксинового типу. Пшениця, пророщена із насіння обробленого фітогормоном. (14 доба) 1. Контроль (без обробки). 2-6. Обробка насіння розчиннами з різною концентрацією фітогормону. Усі варіанти з додаванням фітогормону переважали контрольний варіант по абсолютним показникам.

Квантум-ГОЛД (Quantum-GOLD)
N-10%, P2O5-10%, K2O-10%, SO3-2%, B-0.4%,
Zn-0.8%, Cu-0.8%, Mn-0.8%,
Mo-0.01%, Ni-0.01%, Co-0.002%,
фітогормон ауксинового типу — 3 г/л,
гумінові речовини, амінокислоти
Універсальне мікродобриво, що містить високу кількість макро- та мікроелементів, а також комплекс біологічно-активних речовин, зокрема високоеффективний нетоксичний фітогормон ауксинового типу. Застосовується на усіх культурах як універсальне мікродобривою.
Квантум-ПЛАТИНУМ (Quantum-PLATUNUM)
N-7%, P2O5-6%, K2O-9%, SO3-3%,
B-0.6%, Zn-1.2%, Cu-1.2%, Mn-1.2%,
Mo-0.015%, Ni-0.01%, Co-0.003%,
фітогормон ауксинового типу — 7 г/л,
гумінові речовини, амінокислоти
Спеціальне мікродобриво для застосування в інтенсивних технологіях вирощування при оптимальних дозах NPK у грунті. Містить високу кількість мікроелементів, а також комплекс біологічно- активних речовин, зокрема високоеффективний нетоксичний фітогормон ауксинового типу.
Квантум-СІЛВЕР (Quantum-SILVER)
N-7%, P2O5-12%, K2O-12%, SO3-2%, B-0.3%,
Zn-0.6%, Cu-0.6%, Mn-0.6%,
Mo-0.01%, Ni-0.01%, Co-0.002%,
фітогормон ауксинового типу — 3 г/л,
гумінові речовини, амінокислоти
Спеціальне мікродобриво для застосування в інтенсивних технологіях вирощування при порушеннях грунтового живлення. Містить макро- та мікроелементи, а також комплекс біологічно-активних речовин, зокрема високоеффективний нетоксичний фітогормон ауксинового типу.


Препарати застосовуються на всіх культурах.
Норма витрати препаратів – 1,5-2,5л/га за весь період вегетації.
Рекомендується проводити декілька підживлень у критичні фази розвитку рослин.

Top