Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

gaucho

Гаучо®

Високоефективний інсектицидний протруйник для захисту насіння кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків від широкого спектру шкідників.

Діюча речовина:
імідаклоприд, 600 г/л
Препаративна форма:
концентрат, який тече, для обробки насіння
Механізм дії:

Діюча речовина препарату (імідаклоприд) належить до групи хлорнікотинілів. Вона блокує передавання нервового імпульсу в організмі комах-шкідників і при цьому відрізняється від звичайних препаратів новим механізмом дії на комах, що усуває виникнення резистентності.
Оброблене препаратом Гаучо® насіння дає повний інсектицидний захист від усіх важливих шкідників листя і ґрунтових шкідників. Діюча речовина поглинається коренями рослини, яка проростає, і звідти спрямовується в листя. При цьому інсектицид розподіляється дуже рівномірно молодою рослиною і досягає тривалої дії проти сисних і гризучих комах-шкідників.
Гаучо® — це відмінний захист кореневої системи та надземних органів рослини на початкових фазах вегетації, широкий спектр контролю шкідників, низька доза застосування, довготривалий ефект.
Насіння рекомендовано висівати безпосередньо після проведення протруєння. Однак у випадках завчасних обробок, насіння слід зберігати, до моменту посіву, у прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Запаси протруєного насіння, які готували до сезону, перед висівом зазвичай рекомендовано перевірити на схожість.
Дослідами встановлено, що препарат має стимулюючу дію на рослину (антистрес-ефект).

Властивості:

Перевірений часом інсектицидний препарат для захисту багатьох культур від широкого спектру шкідників у новій інноваційній формуляції текучого концентрату суспензії.
Протруйник системної дії для передпосівної обробки насіння кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків проти широкого спектра шкідників.

ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕКТР ДІЇ

 

Культура Об’єкт Норма застосування
Цукрові буряки Комплекс наземних і ґрунтових шкідників сходів 140 мл./1 п.о.
(100 тис. насінин)
Кукурудза Дротяники 6-9 л/т
Соняшник Дротяники 5-7 л/т

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Для приготування робочого розчину Гаучо® довести препарат водою до однорідного стану. В залежності від типу обладнання для протруєння використовують різні об’єм робочого розчину. Головне щоб препарат було рівномірно та якісно нанесено на підготовлене насіння.

ПЕРЕВАГИ

  • Перевірена часом інсектицидна діюча речовина від компанії оригінатора.
  • Відмінний захист кореневої системи і самої рослини на початкових фазах вегетації.
  • Ефективність системного інсектицидного захисту від комплексу наземних та грунтових шкідників.
  • Довготривалий ефект.
  • Має стимулюючу дію на рослину (антистрес).
  • М’якість дії на культуру.
  • Надійний захист протруєного насіння під час зберігання.
Реєстраційне посвідчення:
А № 04411
Тара:
1 л
Top