Украина Харьков,
Graund.a@ukr.net

+38 (050) 655-40-25
+38 (068) 486-60-44

АНТИХРУЩ, КС®

Надзвичайно потужний інсектицид контактно-кишкової дії, який забезпечує рішення цілого комплексу проблем захисту від шкідників сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень.

  •  Широкий спектр захисної дії;
  •  висока ефективність та низька токсичність;
  •  екологічно-безпечний спосіб застосування із заробкою в ґрунт;
  •  профілактика розвитку резистентності;
  •  низька норма витрати;
  •  надзвичайно тривалий термін захисної дії;
  •  відсутність фітотоксичності (препарат є безпечним для культури при рекомендованому застосуванні);
  •  сильна акарицидна дія;
  •  ефективний проти основних стадій розвитку шкідників: личинки, дорослі особини;
  •   контактно-системна дія забезпечує захист від грунтових та шкідників сходів впродовж 6-7 тижнів


Вміст діючої речовини. Біфентрин, 100 г/л + імідаклоприд, 100 г/л.

Препаративна форма. Концентрат суспензії.

Хімічна група. Синтетичні піретроїди + неонікотиноїди.

Сумісність. Сумісний з більшістю препаратів, окрім лужних. При протруюванні можливе використання з препаратами фунгіцидної та стимулюючої дії. Перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).

Механізм дії. Контактно-системна дія. До складу АНТИХРУЩ входять дві інсектицидні діючі речовини нового покоління, які взаємодіють та доповнюють одна одну. АНТИХРУЩ контактно-кишкової дії вражає центральну нервову систему шкідливих комах, блокуючи функції життєдіяльності, що призводить до їх швидкої загибелі. Крім цього, АНТИХРУЩ опосередковано знижує й зараження рослин хворобами, оскільки ефективно діє на шкідників, які не тільки пошкоджують культуру, але й створюють сприятливі умови для розвитку вторинної грибкової та вірусної інфекції. Таким чином, завдяки своїй комбінованій дії препарат забезпечує надійний захист цілого ряду культур від комплексу шкідників.

Культура   Норма витрати препарату, л/га Спектр дії   Спосіб, час обробки   Максимальна кратність обробок
Овочеві (капуста, томати, картопля) 0,8-1,0   Личинки хрущів, колорадський жук, дротяники, совки, несправжні дротяники, жужелиці   Обприскування і заробка в ґрунт перед посадкою (посівом) культури   1  
1% робочий розчин 1,0 л на100 л води Личинки хрущів, дротяники, несправжні дротяники, гусениці підгризаючих совок, капустянка, колорадський жук, попелиці, трипси, білокрила (в закритому ґрунті), основні види кліщів Замочування кореневої системи розсади перед висадкою її у ґрунт в робочому розчині протягом 1 години. Замочувати лише кореневу систему! 1  
 Соняшник 5,0 л/т Личинки хрущів, дротяники, совки, шкідники сходів, інші Обробка насіння перед висіванням 1
 Кукурудза Личинки хрущів, дротяники, совки, шведська муха, шкідники сходів
 Плодові Дерева   1,0 л/га Личинки хрущів, дротяники Підкореневий полив в період вегетації 1

Максимальна кількість обробок— 1.

Норма витрати робочого розчину — 200-300 л/га. При протруюванні: кукурудза  8-10 л/т; соняшнику 12-15 л/т.

Для кукурудзи рекомендована наступна схема: до 125-130 мл препарату додати 200-250 мл води на 1 посівну одиницю насіння (80 тис. шт).

Для соняшнику рекомендована наступна схема: до 45-50 мл препарату додати 130-150 мл води на 1 посівну одиницю насіння (150 тис. шт).

Для захисту картоплі, капусти обприскуванню підлягають посадочні лунки та розсади культур. На томатах препарат використовують для замочування кореневої системи розсади перед  посадкою в 1% розчині препарату. Розсади культур розсаджують в день обробки. Обробка дерев проти хрущів здійснюється шляхом підкореневого поливу в період вегетації крони при мінімальних  бокових потоках повітря. При обприскуванні намагатися забезпечити суцільне покриття обробленої площі  робочою рідиною. При завчасному  протруюванні вологість насіння повинна бути на 1% нижче кондиційної з метою уникнення можливості самозігрівання насіння після обробки. Використовувати лише якісне, відкаліброване та звільнене від сторонніх домішок насіння.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).

Термін виходу працюючих для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – 7 діб.

При ґрунтовому застосуванні та протруюванні насіннєвого матеріалу — не встановлюються.

Упаковка. 1 л, 5 л.

Top